Oferty Specjalne Ekstra Limuzyny

Oferty Specjalne


Ekstra Limuzyny - coś więcej niż limuzyna


1

Imprezy dla najmłodszych

Spraw swojemu dziecku niezapomniane przeżycie i wynajmij na jego święto (np. urodziny, dzień dziecka) limuzynę. To właśnie takie samochody przyciągają wzrok Waszych pociech podczas spacerków i to właśnie o nich opowiada przez kolejne kilka dni. Minęła już era wyprawiania imprez dla dzieci w najpopularniejszej restauracji z fastfood. Bądźcie oryginalni i zaskoczcie swoje dziecko!

Zabawę w limuzynie może zaakcentować zabawny Clown czy też Animator Zabawy!

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Urodziny"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort.


 • od 399 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Clown"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowego Clowna podczas całej imprezy, przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort.

 • od 899 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Animator Zabawy"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowej Animatorki Zabawy podczas całej imprezy (organizacja gier, zabaw, konkursów), przystrojenie samochodu w baloniki, serpentyny i kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy, tort.

 • od 549 zł/h


ZAMÓW
2

Szalona przejażdżka po mieście

Nie macie pomysłu jak chcecie spędzić wieczór? Imprezy w klubie to już nuda i macie ochotę naprawdę dobrze się zabawić? Przyjechaliście w delegację do Poznania i macie chęć zrobić coś naprawdę szalonego? Mamy na to rozwiązanie – nasze ekskluzywne limuzyny będą wozić Was po mieście, a w środku możecie robić to na co tylko macie ochotę. Dyskrecja gwarantowana – dźwiękoodporna przesłona od kokpitu kierowcy oraz przyciemniane szyby zagwarantują, że to co wydarzyło się w limuzynie zostaje w limuzynie.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Wynajem na godzinę"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.
 • od 299 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Prywatka"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin,przystrojenie limuzyny w baloniki, kolorowe serpentyny, party gadżety, zawodowy szofer, butelka szmapana w prezencie, szkło do napoów, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.


 • od 449 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Gra Miejska"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, animator zabawy, wybranie style gry miejskiej (np. styl pin-up, poznański PRL), wyzwania i zadania stawiane przed zawodnikami, butelka szampana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.


 • od 599 zł


ZAMÓW
3

Romantyczna przejażdżka we dwoje

Spraw swojej drugiej połówce niezapomnianą niespodziankę i wynajmij limuzynę na romantyczną przejażdżkę. Ta niebanalna atrakcja zrobi prawdziwe wrażenie na partnerce/partnerze. W limuzynie będzie na Państwa czekać butelka wina, czekoladki i owoce. Drzwi do limuzyny otworzy elegancki szofer, który zapewni, aby w czasie przejazdu nikt Państwu nie przeszkadzał. Przyciemniane szyby, kokpit kierowcy oddzielony od pasażerów elektryczną, dźwiękoodporną przesłoną zapewni 100% dyskrecji. Romantyczną atmosferę dopełni nastrojowa muzyka.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Romantyczna przejażdżka Standard


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkohol.


 • od 349 zł/h


ZAMÓW

Romantyczna przejażdżka Premium


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, ekskluzywne czekoladki i kosz owoców, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkohol.

 • od 399 zł/h


ZAMÓW

Romantyczna przejażdżka VIP


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, romantyczny wystrój limuzyny (baloniki w kształcie serca), ekskluzywne czekoladki i kosz owoców, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 499 zł


ZAMÓW
4

Przejażdżka limuzyną z niegrzeczną niespodzianką

Wynajem limuzyny na wieczór kawalerski lub panieński to szalone i niezapomniane rozwiązanie, które przyniesie niesamowite wspomnienia. Limuzyna może podrzucić Was do najlepszych klubów w Poznaniu, do których gwarantujemy darmową wejściówkę. Do tego proponujemy coś, co rozgrzeje atmosferę w limuzynie… Tancerki erotyczne na wieczór kawalerski lub striptizerzy zatańczą tylko dla Was! Gwarantujemy kompleksową obsługę imprez.

Każdy z oferowanych pakietów pozwoli Wam przeżyć niezapomnianą przygodę! Niezależnie od wybranej opcji, czas umilą striptizerki na wieczór kawalerski, występujące w wybranym przez Was stroju! Do tego butelka szampana czy tequili oraz głośna muzyka – i prawdziwa zabawa w limuzynie gwarantowana!

Jeżeli jednak uważacie, że tancerki erotyczne na wieczór kawalerski nie pokażą pełni swoich umiejętności w limuzynie, możecie zdecydować się na występy tancerek erotycznych w domu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Standard"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, występ tancerki, bądź tancerza w wybranym przez klientów przebraniu, zawodowy szofer, butelka szampana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 899 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Premium" (dla mężczyzn)


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, występ dwóch pięknych tancerek w wybranym przez klientów przebraniu, zawodowy szofer, butelka szampana, w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 1299 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Tequila Body Shots"
(dla mężczyzn)


Wynajęcie limuzyny na na określoną liczbę godzin, występ atrakcyjnej tancerki, pokaz Tequila Body Shots, butelka tequili i szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 999 zł


ZAMÓW
5

Oferta marketingowa dla firm

Limuzyna może być idealnym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej Państwa firmy. To tani sposób na wypromowanie np. klubów, restauracji, hoteli, galerii handlowych. Ekstra Limuzyny wraz z marką EventForYou.pl proponuje następujące formy promocji: branding limuzyny w logo firmy, blok reklamowy puszczany przez zewnętrzne nagłośnienie lub wewnętrzne ekrany LCD, zorganizowanie reklamy ambientowej, przeprowadzanie konkursów w klubach/galeriach handlowych, gdzie nagrodą jest np. romatyczna przejażdżka limuzyną. Ekstra Limuzyny zajmują się również wypożyczaniem limuzyn pod filmy, klipy muzyczne, reklamy oraz profesjonalne sesje fotograficzne.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Branding limuzyny"


Branding limuzyny w widoczne i atrakcyjne logo danej firmy, profesjonalny szofer, wybranie trasy, daty i godziny przejazdu limuzyny. • od 349 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Reklama audiowizualna""


Branding limuzyny w widoczne i atrakcyjne logo danej firmy, profesjonalny szofer, wybranie trasy, daty i godziny przejazdu limuzyny. Puszczanie profesjonalnego spotu reklamowego z nagłośnienia zewnętrznego.

 • od 449 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Reklama ambientowa"


Profesjonalna akcja ambientowa. Zaskoczenie tłumu przechodniów nietypową akcją z udziałem profesjonalnych aktorów. Nagranie fachowefgo filmiku z przeprowadzonego eventu i rozpromowanie go w social mediach.

 • od 599 zł/h


ZAMÓW

Potencjalne korzyści:


Dotarcie do
nowych klientów.

1

Umacnianie wizerunku
marki / budowa marki.

1

Innowacyjny w skali kraju
sposób zdobywania klientów.

1

Poprawa wyników
sprzedażowych.

1

Nowatorska
forma sprzedaży.

1

 • l1
 • l2
 • l3

Zapytaj o wejściówki do klubów / współpraca z klubami

Jako największa firma oferująca ekskluzywne limuzyny współpracujemy z najlepszymi klubami w Poznaniu, powyżej wybrane kluby do których możecie wejść po zakończonej przejażdżce

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Ekstra Limuzyny


Ekstra Limuzyny - coś więcej niż limuzyna

Limuzyna może być idealnym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej Państwa firmy. To innowacyjny i atrakcyjny sposób na wypromowanie np. nowej marki, klubu czy restauracji. Może służyć jako jeżdżąca reklama.

 

Wszystkie oferowane przez nas limuzyny wynajmowane są z miłym i eleganckim zawodowym szoferem. Do każdego przejazdu zapewniamy butelkę wina musującego. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

 

Przewiń do góry strony